Search
Pazar 19 Kasım 2017
  • :
  • :

Yunanistan’da Gençlik Değişimi Fırsatı

Yunanistan’da Erasmus+ Gençlik Değişimi Fırsatı!

ANDER (Ankara Eğitim Gönüllüleri Derneği) olarak eş faydalanıcısı olduğumuz, 24.04.2017 – 01.05.2017 tarihleri arasında Yunanistan’da gerçekleştirilecek “Their Homes Are Taken, Their Future Not” projesi için 6 kişi seçilecek ve projeye gönderilecektir.

Uluslararası boyutu ile mülteci ve sığınmacı bireylerin ele alınacağı projede, eğitsel faaliyetlerin yanı sıra, resmi ziyaretler ve farkındalık çalışmaları düzenlenecek, mevcut sorun hakkında alternatiflerin oluşturulması sağlanacaktır.

Proje için belirlenen yaş aralığı 18-30’dur. Ancak grup liderleri için yaş sınırı bulunmamaktadır.

Potansiyel katılımcıların yanı sıra (Ekonomik ve sosyo-kültürel açılardan) dezavantajları bulunan katılımcıların projeden faydalandırılmasına olanak sağlanacaktır.

”Profesyonel dil yeterliliği” projeye katılım yapmak için bir ön değerlendirme kriteri değildir.

Proje konaklama ve yeme içme masrafları ücretsiz olup, seyahat masrafları 170 Euro, vize masrafları 60 Euro’ya kadar koordinatörce karşılanacaktır.

Proje için son başvuru tarihi: 15 Mart 2017 (ANDER proje sürecine bağlı olarak son başvuru tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar)

Farklı deneyim,kültür ve bakış açılarını keşfetmek için www.anderstk.org adresini ziyaret edebilir, soru ve görüşlerinizi info@anderstk.org adresinden veya +908505221589 numaradan bizlere iletebilirsiniz.
Projeye başvurmak için TIKLAYINIZ
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir