Search
Pazartesi 20 Kasım 2017
  • :
  • :

StartMeUp- III. Buluşması 11Şubat Cumartesi 2017

StartMeUp- III. Buluşması 11Şubat Cumartesi 2017

‘StartMeUp’, başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde ki illerde Birleşmiş Milletler’in yayımladığı ve 196 ülkenin de üzerinde mutabık kaldığı 2030 Hedefleri çerçevesinde girişimcilik ve inovasyonu artırmak isteyen bir Ön-Kuluçka Programıdır.

 

StartMeUp, III. Buluşması’nı Korino-Changer Hub Paylaşımlı Ofisleri’nde 11 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 12.30-14.30 arasında gerçekleştiriyor. Bu haftaki konukları Minerva Kuluçka Merkezi’nden Emrah Tomur, Dokuz Eylül Girişimcilik Akademisi(DEGA) Engin Özgül ve ‘Pandora’nın kurucularından Kemal Akçalı olacaktır.

 

Katılım için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVY3AwkN7dnzQfZV-jylAjjFMEpHaXzDvovD5Jw1SaSXyajA/viewform

 

StartMeUp Programı, İzmir Girişimcilik Ekosistemi yer alan tüm bileşenlerin deneyim aktarımı ve fikir üretme, oyunlaştırma gibi atölyeler aracılığıyla 10 hafta (haftada bir gün) sürecektir. Tematik alanlarda farklı çalışmalar yapan bileşenlerin konuşmacı olacağı ve katılımcılarla tanışarak mini girişimler kuracakları buluşmalar düzenlenecektir. Buluşmaları Cumartesi günleri, iki oturum şeklinde planlıyoruz. Çıkan Start-Up fikirlerine de Korino-Changer Hub olarak ön-kuluçka hizmeti vermek istiyoruz. Bu hizmet, mekan desteği, danışmanlar ve eğitim desteği gibi yatırımcı önüne çıkmadan her girişimin ihtiyaç duyabileceği şekilde kurgulanmıştır.

 

Not: 10 haftalık programın %70’ine katılanlara Korino Paylaşımlı Ofisleri ve StartMeUp Programı tarafından sertifika verilecektir.

 

Not2: Her haftalık Program bir günlük olduğu için, katılımcıların yol-konaklama masrafları karşılanmamaktadır. Başvurunuz sırasında lütfen bu detayı göz önünde bulundurunuz.

 

 

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir