Search
Pazar 19 Kasım 2017
  • :
  • :

Senin Hakkın Gençlik Hakkı

SENİN HAKKIN GENÇLİK HAKKI PROJESİ “2. ULUSLARARASI GENÇLİK SEMPOZYUMU”- 28-30 Mart 2017, ANKARA

Sizi “Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!” projesi kapsamında 28-30 Mart 2017 tarihleri arasında Ankara’da

düzenlenecek olan 2.Uluslararası Gençlik Sempozyumu’na davet ediyoruz. Katılımcılar başvuru formunu dolduranlar arasından seçilecek olup, kabul alan katılımcılara geri dönüş yapılacaktır.

“Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!” Projesi, AB Türkiye Delegasyonu Sivil Düşün Ağlar ve Platformlar Hibe Programı tarafından desteklenmekte, GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği ve TOG-Toplum Gönüllüleri Vakfı ortaklığında yürütülmektedir. Senin Hakkın, Gençlik Hakkı kapsamında 28-30 Mart 2017 tarihlerinde Ankara’da “2. Uluslararası Gençlik Sempozyumu” düzenlenecektir.

Sempozyuma, Gençlik Örgütleri Forumu (GoFor) üyeleri, Türkiye’nin değişik bölgelerinden gençlik sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Avrupa Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Konseyi, Avrupa Komisyonu, AB Türkiye Delegasyonu, Avrupa Gençlik Forumu, değişik ülkelerden Sivil Toplum Kuruluşları, Ulusal Gençlik Konseyleri temsilcileri ve Yerel Yönetimlerin katılması beklenmektedir. Sempozyum süresince “Gençlerin Katılımı, Gençlerin Katılımı Üzerine İyi Örnekler, Türkiye ve AB ilişkileri Kapsamında Gençlik Alanına Dair Yeni Gelişmeler, Suriyeli Sığınmacıların Katılımı v.b konular farklı başlıklarda düzenlenecek panellerde ele alınacaktır.

Katılım için aşağıda yer alan linkten başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

BAŞVURU FORMU

Katılım için son başvuru tarihi: 13.03.2017

Saygılarımızla,

Alp BAŞOĞULLARI

GSM-Gençlik Servisleri Merkezi / Youth Services Centre

Bayındır Sokak No: 45/9

Kızılay Ankara

T: +90 312 417 1124

F: +90 312 425 8192

U: www.gsm.org.tr

www.facebook.com/genclikservislerimerkezi
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir