Search
Cumartesi 18 Kasım 2017
  • :
  • :

Sağlıklı Yaşam Eğitim Modülü (SAYEM) Eğitmen Eğitimi

 

Sağlıklı Yaşam Eğitim Modülü (SAYEM) Eğitmen Eğitimi

 

Faaliyetlerini ulusal ve uluslararası düzlemde devam eden ve yaptığı projelerle Türkiye’nin en dinamik derneklerinden birisi olan Sivil Yaşam Derneğinin (SİYAMDER) Gençlik Sağlığı Çalışma Grubunun hazırladığı Sağlıklı Yaşam Eğitim Modülü (SAYEM) Türkiye’nin dört bir yanında binlerce gence yaygınlaştırma eğitimi verecek genç eğitmenlerini yetiştirmek üzere çağrıya çıkıyor!

 

SİYAMDER Gençlik Sağlığı Çalışma Grubu, bu dönem gençlerin sağlıklı yaşam kazanımları elde etmesi için yeni bir eğitim modülü geliştirdi. Eğitim modülünde sağlıklı beslenme alışkanlıklarından, evde veya işyerinde yapabileceğimiz basit egzersizlere kadar günlük yaşama uyarlanabilecek birçok detay yer alıyor.
SAYEM’in yaygınlaştırma eğitimini gerçekleştirecek genç eğitmenlerden biri olmak için gerçekleştirilecek Eğitmen Eğitimine katılman gerekiyor.

 

SAYEM Eğitmen Eğitimi 11-12 Mart’ta Kırıkkale’de gerçekleşecektir. 8 genç eğitmen adayı başvurular arasından belirlenecektir. Katılımcıların konaklama ve yeme-içme giderleri derneğimizce karşılacanacaktır.

 

Başvuranlarda aranan şartlar:

  • Derneği tanıyacak kadar süredir SİYAMDER gönüllüsü olması,
  • En az bir yıl daha dernekte aktif olmayı taahhüt etmesi ve yerellerde verilecek eğitimler için şehir dışı ziyaretlerine uygun olması.

 

  • Başvuru için; http://bit.ly/sayemegitimi

Not: Başvurular için son tarih 6 Mart 2017 23.59’dur.

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir