Search
Pazar 19 Kasım 2017
  • :
  • :

Romanya Gençlik Değişimi Projesine 2 Acil Katılımcı

YouthArt Gençlik ve Sanat Derneği, Mart’ta Romanya’nın başkenti Bükreş’te gerçekleşecek gençlik değişimi projesine acil 2 kadın katılımcı arıyor.

YOUTHART’ı 6 kişilik ekibin (5 kişi 18-25 yaş arası, 1 kişi yaş sınırı yok) temsil edeceği, toplam 48 katılımcının yer alacağı, Romanya’nın Bükreş şehrinde, 16 – 23 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Where Do I Belong” başlıklı, “AB’de serbest dolaşım, göçmenler ve ayrımcılık” temalarını işleyen Erasmus+ Gençlik Değişimi projemize, gençlik çalışmalarıyla ilgilenen, proje teması hakkında bilgili ve ilgili, gönüllülük bilinci olan katılımcılar seçilecektir. Projenin günlük aktivite programı ilerleyen haftalarda seçilen katılımcılarla paylaşılacaktır.

Ev sahibi kuruluş One Terrene International, proje ortağı kuruluşlarla ve ortak kuruluşları temsilen projeye katılacak olan katılımcılarla çeşitli kuralları içeren bir sözleşme kapsamında işbirliği yapmaktadır. Projeye seçilen katılımcılar bu sözleşme kurallarına göre projeyede yer alacaklardır. Özellikle maddi kurallar açısından ileride sıkıntı yaşamamak adına bu sözleşmeyi dikkatlice okumak ve buna uygun hareket etmek katılımcıların sorumluluğudur. Bu ortaklık sözleşmesi proje için seçilen katılımcılarla paylaşılacaktır. Proje hakkında İngilizce hazırlanan bilgilendirme sayfasını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Proje tarihlerindeki konaklama, yeme-içme ve aktivite giderleri ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacaktır. YOUTHART’ın projenin fiziki organizasyonunda bir sorumluluğu yoktur.

Son Başvuru Tarihi: 05 Şubat 2017 Pazar, saat 19:00

Daha fazla bilgi ve başvuru için YouthArt
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir