Search
Pazar 19 Kasım 2017
  • :
  • :

Çevirimiçi YDS Dersi Başlıyor!

Türkiye’nin yerli MOOC platformu Üniversite Plus, Yabancı Dil Sınavı’na hazırlanmak isteyenlere çevirimiçi eğitim sunuyor.

 3 aylık eğitimin fiyatı: 490 TL

yabancı dil sınavı eğitimi

Genel İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, YDS için sınav taktikleri ve soru çözüm yöntemlerini öğrenerek daha yüksek bir puan elde etmeniz mümkündür. Bu yüzden, Online YDS Hazırlık Eğitimi ile hem profesyonel ve eğlenceli bir programa dahil olun hem de hedeflediğiniz puana bir adım daha yaklaşın.

Sistem Nasıl Çalışır?

Akademik takvime göre ders günü ve saati geldiğinde hocalarımız görüntülü ve sesli olarak karşınızda olur. YDS’de çıkan sorulara ilişkin konu anlatımı ve örnek soru çözümlerine yer verilir. Aklınıza gelen soruları canlı ders esnasında hocanıza sorarak anında cevaplar alabilirsiniz.

Canlı Dersleri Kaçırırsam Ne Olur?

Canlı ders esnasında kullanılan dökümanlar ders sonrasında öğrencilere gönderilir. Böylece kendi başınıza da çalışarak konuları tekrar edebilirsiniz. Ayrıca her canlı ders kayıt altına alınır ve daha sonra erişebilmeniz için saklanır. Böylece canlı ders kayıtlarını dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

SAYFAYA GİT
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir