Search
Pazar 19 Kasım 2017
  • :
  • :

2016 Yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Personelinin Hareketliliği Projeleri Başvuru Sonuçları Açıklandı!

2016 Yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Personelinin Hareketliliği Projeleri Başvuru Sonuçları

Değerli Başvuru Sahipleri,

2016 yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Personelinin Hareketliliği faaliyeti kapsamında sunulan proje tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Başkanlığımıza sunulan 563 proje teklifinden uygunluk kriterlerini taşıyanlar içerik değerlendirmesine alınmış ve her biri en az iki bağımsız dış uzman tarafından değerlendirilmiştir. İçerik değerlendirmesi sonucunda ve mevcut bütçe imkânları çerçevesinde, 22 proje teklifi (Ek-1) hibe desteği almaya hak kazanmış, 6 proje teklifi (Ek-2) yedek olarak belirlenmiştir.

İlan edilen hibe miktarları azami miktarlar olup, gerekli durumlarda Başkanlığımız, sözleşme aşamasında, hibe miktarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Proje sonuçları başvuru sahibi kurumlara bildirilecektir.

Kabul listesinde yer alan proje sahibi kurumlara yönelik olarak proje başlangıç toplantısı yapılacaktır. Toplantının yeri, tarihi ve projelerden sorumlu Başkanlığımız uzmanlarının iletişim bilgileri bilahare e-posta yoluyla bildirilecektir.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Ek-1: 2016 yılı Yetişkin Eğitimi Personelinin Hareketliliği Projeleri Kabul Listesi (Proje numarasına göre sıralıdır.)

Ek-2: 2016 yılı Yetişkin Eğitimi Personelinin Hareketliliği Yedek Listesi (Puana göre ve aynı puan alan projeler arasında hibe bakımından küçükten büyüğe göre sıralıdır.)

Başvuru Sonuçlarına İlişkin Genel Duyuru
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir